OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Login
fr: Identifiant

en: Name
fr: Nom

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: OpenID Provider
fr: Fournisseur OpenID
