OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: user
he: משתמש

en: Login
he: כניסה

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Please wait...
he: נא להמתין...
