OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Login
ja: ログイン

en: Name
ja: 名前

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...
