OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Name
lv: Nosaukums

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet
