OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...
