OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Login
ru: Логин

en: Name
ru: Название

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...
