OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Login
tr: Giriş

en: Name
tr: İsim

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...
