OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: user
es: usuario

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Name
es: Nombre

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Please wait...
es: Espere, por favor...
