OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…
