OpenID Single Sign On Relying Party (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: user
it: utente

en: Login
it: Accedi

en: Name
it: Nome

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Please wait...
it: Attendere prego...
