Opening hours (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: closed
ru: закрыто

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: Save
ru: Сохранить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Node
ru: Материал

en: Week
ru: Неделя

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: End date
ru: Дата окончания

en: Repeat
ru: Повтор

en: Notice
ru: Уведомление

en: Start time
ru: Время начала

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Delete instance
ru: Удалить экземпляр

en: Next week
ru: Следующая неделя

en: Opening hours
ru: Часы работы

en: Opening time
ru: Время начала

en: Closing time
ru: Время окончания
