Opening hours (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: closed
sl: zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Save
sl: Shrani

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Node
sl: Vozlišče

en: Week
sl: Teden

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december
