Opening hours (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Week
nn: Veke

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Repeat
nn: Repeter
