Opening hours (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: closed
pt: encerrada

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Date
pt: Data

en: Save
pt: Guardar

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Week
pt: Semana

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Maio

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: End date
pt: Data de fim

en: Repeat
pt: Repetir

en: Notice
pt: Aviso

en: Start time
pt: Hora de início

en: Discard changes
pt: Descartar alterações

en: Delete instance
pt: Eliminar instância
