Opening hours (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: closed
ur: بند کردی گئ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Node
ur: نوڈ
