Opening hours (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: closed
ar: مغلق

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Node
ar: العقدة

en: Week
ar: بالأسبوع

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Notice
ar: إعلام
