Opening hours (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: closed
az: bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: Save
az: Saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Node
az: Material

en: End date
az: Son tarix

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək
