Opening hours (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: closed
eu: itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Node
eu: Nodoa

en: Week
eu: Astea

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: End date
eu: Amaiera data

en: Notice
eu: Ohartarazpena
