Opening hours (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: closed
ml: അടച്ചു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Node
ml: നോഡ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
