Opening hours (7.x-1.2-beta1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: closed
ca: tancat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Date
ca: Data

en: Save
ca: Desa

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Week
ca: Setmana

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: End date
ca: Data de finalització

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Notice
ca: Notificació

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Delete instance
ca: Suprimeix la instància

en: End time
ca: Hora de fi
