Opening hours (7.x-1.2-beta1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: closed
fa: بسته شده

en: Cancel
fa: لغو

en: Date
fa: تاریخ

en: Save
fa: ذخیره

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Node
fa: محتوا

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Delete instance
fa: حذف نمونه

en: Next week
fa: هفته آینده
