Opening hours (7.x-1.4-beta1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: closed
hu: lezárt

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Date
hu: Dátum

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Category
hu: Kategória

en: Save
hu: Mentés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Node
hu: Tartalom

en: Week
hu: Hét

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: End date
hu: Végdátum

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Delete instance
hu: Példány törlése

en: Previous week
hu: Előző hét

en: Next week
hu: Következő hét

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: Loading administration interface…
hu: Adminisztrációs oldal betöltése…

en: Week !week, !year
hu: !year., !week. hét

en: Current week
hu: Aktuális hét

en: Opening time
hu: Nyitási idő

en: Closing time
hu: Zárási idő
