Opening hours (7.x-1.4-beta1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: closed
hy: փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Node
hy: Նոդ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր
