Opening hours (7.x-1.4-beta1) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: closed
is: lokað

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Date
is: Dagsetning

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Category
is: Flokkur

en: Save
is: Vista

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Node
is: Nóða

en: Week
is: Vika

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Notice
is: Tilkynning

en: Opening hours
is: Afgreiðslutími

en: Opening hours for @title
is: Afgreiðslutími fyrir @title

en: Week !week, !year
is: Vika !week, !year

en: Opening hours by week
is: Afgreiðslutími viku fyrir viku
