Opening hours (7.x-1.4-beta1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: closed
th: ปิด

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: May
th: พ.ค.

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง
