Opening hours (7.x-1.4-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Category
mn: Бөлүк

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: May
mn: 5 ай
