Opening hours (7.x-1.4-beta2) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: closed
es: cerrado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Category
es: Categoría

en: Save
es: Guardar

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Node
es: Nodo

en: Week
es: Semana

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: End date
es: Fecha final

en: Repeat
es: Repetir

en: Notice
es: Aviso

en: Start time
es: Hora de inicio

en: Discard changes
es: ¿Descartar cambios?

en: Delete instance
es: Eliminar instancia
