Opening hours (7.x-1.4-beta2) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: closed
hr: zatvorena

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Date
hr: Datum

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Category
hr: Kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Week
hr: Tjedan

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca
