Opening hours (7.x-1.4-beta2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: closed
lv: slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Date
lv: Datums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Node
lv: Mezgls

en: Week
lv: Nedēļa

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: End date
lv: Beigu datums

en: Notice
lv: Paziņojums
