Opening hours (7.x-1.4-beta2) - en to nl translation catalogue (87 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: closed
nl: gesloten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: End date
nl: Einddatum

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Notice
nl: Mededeling

en: Category vocabulary
nl: Woordenlijst met categorieën

en: Start time
nl: Vanaf

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Delete instance
nl: Instantie verwijderen

en: Previous week
nl: Vorige week

en: Next week
nl: Volgende week

en: until
nl: tot

en: End time
nl: Tot

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Opening hours
nl: Openingstijden

en: Add blocked day
nl: Geblokkeerde dag toevoegen

en: Opening hours for node by week
nl: Openingstijden voor node per week

en: Enable opening hours for this content type
nl: Openingstijden inschakelen voor dit inhoudstype

en: Provides database structure and interfaces for managing the opening hours for libraries, offices, shops, etc.
nl: Biedt databasestructuur en interfaces aan voor het beheer van de openingstijden voor bibliotheken, kantoren, winkels, enz.

en: Blocked days
nl: Geblokkeerde dagen

en: Blocked days are days where no opening hours are
        allowed, ie. everythings appears to be closed. You can use this
        functionality to enforce closing days for a large chain of shops or
        similar organisations, to avoid having to enter closing data on
        dozens of pages.
nl: Geblokkeerde dagen zijn dagen waarop er geen openingstijden zijn toegestaan, d.w.z. alles is gesloten. U kunt deze functionaliteit gebruiken om sluitingsdagen af te dwingen voor een grote winkelketen of vergelijkbare organisaties, om te voorkomen dat u sluitingsdagen moet invoeren op tientallen pagina's.

en: No blocked days found.
nl: Geen geblokkeerde dagen gevonden.

en: Save blocked day
nl: Geblokkeerde dag opslaan

en: Invalid date. Must be in Y-m-d format, eg.  2011-12-28
nl: Ongeldige datum. Moet het Y-m-d-formaat hebben, bijv. 2011-12-28

en: Delete blocked day @date?
nl: Geblokkeerde dag @date verwijderen?

en: Blocked day @date deleted.
nl: Geblokkeerde dag @date verwijderd.

en: Opening hours for @title
nl: Openingstijden voor @title

en: Blocked day
nl: Geblokkeerde dag

en: Edit opening hours instance
nl: Openingstijd bewerken

en: Add new opening hours instance
nl: Nieuwe openingstijd toevoegen

en: Delete this instance
nl: Deze openingstijd verwijderen

en: You are changing the root instance of a repeating series. These changes will be applied to the entire series.
nl: U wijzigt de eerste openingstijd van een herhalende reeks. Deze wijzigingen worden toegepast op de hele reeks.

en: Change root instance?
nl: Verander eerste openingstijd van een reeks?

en: You are changing an instance of a repeating series. Do you want to change future occurences of this instance as well?.
nl: U wijzigt een openingstijd van een herhalende reeks. Wilt u ook toekomstige gebeurtenissen van deze openingstijd wijzigen?

en: Change this instance only
nl: Wijzig alleen deze openingstijd

en: Change future instances
nl: Wijzig toekomstige openingstijden

en: Change entire series
nl: Wijzig de hele reeks

en: You are deleting the root instance of a repeating series. All future instances will be deleted as well.
nl: U verwijdert de eerste openingstijd van een herhalende reeks. Alle toekomstige openingstijden van deze reeks worden ook verwijderd.

en: Delete root instance?
nl: Verwijder eerste openingstijd van een reeks?

en: You are deleting an instance of a repeating series. Do you want to delete future occurences of this instance as well?.
nl: U verwijdert een openingstijd in een herhalende reeks. Wilt u toekomstige openingstijden van deze reeks ook verwijderen?

en: Delete future instances?
nl: Toekomstige openingstijden verwijderen?

en: Delete this instance only
nl: Verwijder alleen deze openingstijd

en: Delete future instances
nl: Verwijder toekomstige openingstijden

en: Delete entire series
nl: Verwijder de hele reeks

en: Loading administration interface…
nl: Bezig met administratie interface laden...

en: Current week
nl: Huidige week

en: What’s special about this instance?
nl: Wat is er speciaal aan deze openingstijd?

en: Opening time
nl: Openingstijd

en: Closing time
nl: Sluitingstijd

en: Change future instances?
nl: Toekomstige openingstijden wijzigen?

en: Opening hours by week
nl: Openingstijden per week

en: Shows opening hours for the current week for the node in question with arrows for displaying future weeks as well.
nl: Toont openingstijden van deze week voor deze node met paginering voor het weergeven van toekomstige weken.

en: Hide if there is no opening hours data for this node
nl: Verberg als er geen openingstijden voor deze node zijn

en: Edit opening hours for content
nl: Bewerk openingstijden voor inhoud

en: Allows the user to configure opening hours for any node type that has opening hours enabled.
nl: Hiermee kan de gebruiker openingstijden instellen voor elk type node waarop openingstijden zijn ingeschakeld.

en: Administer opening hours configuration
nl: Beheer openingstijden-instellingen

en: Allows the user to configure global closing days for opening hours and other settings.
nl: Hiermee kan de gebruiker onder andere algemene sluitingsdagen voor openingstijden instellen.

en: Add new blocked day
nl: Nieuwe geblokkeerde dag toevoegen

en: Blocked day %date added.
nl: Geblokkeerde dag %date toegevoegd.

en: Delete blocked day
nl: Geblokkeerde dag verwijderen

en: You can select a taxonomy vocabulary to act as categories for opening hours here. If enabled, you will be able to select one of the terms in that vocabulary as category when creating or editing an opening hours time interval.
nl: U kunt hier een taxonomie woordenlijst kiezen met daarin de openingstijden categorieën. Vervolgens kunt u een van deze termen selecteren als u de openingstijden aanmaakt of bewerkt.
