Opening hours (7.x-1.4-beta2) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: closed
pl: zamknięta

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Date
pl: Data

en: - None -
pl: - Brak -

en: Category
pl: Kategoria

en: Save
pl: Zapisz

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Node
pl: Węzeł

en: Week
pl: Tydzień

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: End date
pl: Data końcowa

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Delete instance
pl: Usuń instancję

en: until
pl: do

en: Apply changes
pl: Zatwierdź zmiany
