Opening hours (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: closed
kk: жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Node
kk: Түйін

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр
