Opening hours (7.x-1.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: closed
mg: mihidy

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy
