Opening hours (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: closed
vi: đã kết thúc

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: - None -
vi: - Không -

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Week
vi: Tuần

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:

en: Next week
vi: Tuần tới
