Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: closed
el: έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Category
el: Κατηγορία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Node
el: Κόμβος

en: Week
el: Εβδομάδα

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Notice
el: Ειδοποίηση
