Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: closed
fi: suljettu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Week
fi: Viikko

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Repeat
fi: Toisto

en: Notice
fi: Huomio

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Next week
fi: Seuraava viikko
