Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: closed
ja: クローズド

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Date
ja: 日付

en: - None -
ja: - なし -

en: Category
ja: カテゴリー

en: Save
ja: 保存

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Node
ja: ノード

en: Week
ja: 週

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: End date
ja: 終了日

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Notice
ja: 注意

en: Start time
ja: 開始日時

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Delete instance
ja: インスタンスの削除

en: End time
ja: 終了日時
