Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: closed
sk: uzavretá

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Node
sk: Uzol

en: Week
sk: Týždeň

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: End date
sk: Dátum do

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Notice
sk: Oznam

en: Delete instance
sk: Odstrániť inštanciu
