Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: closed
sr: затворена

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота
