Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: closed
tr: kapalı

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Date
tr: Tarih

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Category
tr: Kategori

en: Save
tr: Kaydet

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Node
tr: Düğüm

en: Week
tr: Hafta

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Notice
tr: Dikkat

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Delete instance
tr: Örneği sil
