Opening hours (7.x-1.5-beta3) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: closed
cs: zavřené

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: Category
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Node
cs: Uzly

en: Week
cs: Týden

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: End date
cs: Datum konce

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Notice
cs: Oznámení

en: Discard changes
cs: Zahodit změny
