Opening hours (7.x-1.5-beta3) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: closed
gl: pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Date
gl: Data

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Category
gl: Categoría

en: Save
gl: Gardar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Node
gl: Nodo

en: Week
gl: Semana

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: End date
gl: Data de fin

en: Repeat
gl: Repetir
