Opening hours (7.x-1.5-beta3) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: closed
mn: Хаагдсан

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Node
mn: Зангилаа

en: May
mn: 5-р сар
