Opening hours (7.x-1.5-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: closed
ur: بند کردی گئ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Save
ur: محفوظ کریں
