Opening hours (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: closed
be: зачыненае

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Date
be: Дата

en: - None -
be: - Нічога -

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Node
be: Вузел

en: Week
be: Тыдзень

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Notice
be: Паведамленне
