Opening hours (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Delete
da: Slet

en: closed
da: lukket

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: - None -
da: - Ingen -

en: Category
da: Kategori

en: Save
da: Gem

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Node
da: Indholdselement

en: Week
da: Uge

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: End date
da: Slutdato

en: Repeat
da: Gentag

en: Notice
da: Notifikation

en: Start time
da: Start tid

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Delete instance
da: Slet instans

en: End time
da: Slut tid
