Opening hours (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (41 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: closed
fr: fermé

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Category
fr: Catégorie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Node
fr: Nœud

en: Week
fr: Semaine

en: January
fr: janvier

en: February
fr: Février

en: March
fr: mars

en: April
fr: avril

en: May
fr: mai

en: June
fr: juin

en: July
fr: juillet

en: August
fr: août

en: September
fr: septembre

en: October
fr: octobre

en: November
fr: novembre

en: December
fr: décembre

en: End date
fr: Date de fin

en: Repeat
fr: Répéter

en: Notice
fr: Information

en: Category vocabulary
fr: Vocabulaire de catégorie

en: Start time
fr: Date de début

en: Discard changes
fr: Annuler les changements

en: Delete instance
fr: Supprimer l'intance

en: Previous week
fr: Semaine précédente

en: Next week
fr: Semaine suivante

en: until
fr: jusqu'à(au)

en: End time
fr: Date de fin

en: Current week
fr: Semaine en cours
