Opening hours (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ
