Opening hours (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: closed
bs: zatvoren

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Node
bs: Nod
