Opening hours (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: closed
jv: tutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Date
jv: Tanggal

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Category
jv: Kategori

en: Save
jv: Simpen

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Week
jv: Pekan

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber
